Zarządzanie sprzedażą w praktyce biznesowej

Optymalizacja działań handlowców wymaga stosowania właściwych metodyk i narzędzi. Uczestnictwo w zajęciach w ramach studiów podyplomowych Zarządzanie Kompetencjami Menedżerów Sprzedaży, to m.in. możliwość poznania najlepszych rozwiązań  dotyczących zarządzania emocjami w procesie sprzedaży, prowadzenia negocjacji, technik sprzedaży, budowania zespołów czy przywództwa. To także możliwość skorzystania z doświadczeń praktyków biznesu, którzy na codzień pomagają usprawniać działalność sprzedażową w organizacjach z różnych branż. Nauczysz się stosować system sprzedaży doradczej, oparty na kompleksowym podejściu do procesu sprzedaży i przechodzeniu przez wszystkie etapy tego procesu w sposób naturalny, a przy tym maksymalizujący szanse na dokonanie sprzedaży. Prowadzący warsztaty w uporządkowany i łatwy do opanowania sposób poprowadzą Cię przez cały proces sprzedaży.

Certyfikat Proces Sprzedaży ®

Potwierdzeniem Twoich nowych kompetencji w zakresie prowadzenia skutecznej sprzedaży doradczej i stosowania systemu Proces Sprzedaży ® będzie certyfikat firmowany przez Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Legitymując się tym certyfikatem dołączysz do elity najlepszych handlowców i menedżerów, pożądanych w każdej nowoczesnej firmie, poszukującej autentycznych liderów sprzedaży.

Prowadząc studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Kompetencjami Menedżerów Sprzedaży szczególną uwagę zwracamy na przekazywanie wiedzy i kształtowanie praktycznych umiejętności decydujących o efektywności zarządzania procesami i zespołami sprzedaży. Sukces w biznesie coraz bardziej zależy od właściwych inspiracji – dlatego dziś mówimy: i Ty bądź inspiracją dla innych. Spełniaj się w swoim zawodowym rozwoju i zdobywaj nowe, przydatne kompetencje.

Wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie zyskasz nowe możliwości osiągnięcia celów, usprawniające pracę i generujące oszczędności związane z usystematyzowanym funkcjonowaniem sił sprzedaży. A im lepiej poznasz istotę procesu sprzedaży, tym łatwiej osiągniesz trwałą zmianę podejścia i nawyków handlowców.

FPL

FPL tworzy i wdraża systemy kształtowania postaw i umiejętności, wspierając największe polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa. Koncentrując się Inteligencji Emocjonalnej, Rozwoju Menedżerskim, Rozwoju Sił Sprzedaży i Systemach Wspierania Rozwoju HR, największą uwagę poświęcamy doskonaleniu kompetencji osób kluczowych dla firm, zwłaszcza menedżerów i specjalistów odpowiedzialnych za relacje z klientami i wypracowywane wyniki biznesowe.

Pro Business Solutions

Pro Business Solutions powstała z myślą o dostarczaniu nowych rozwiązań optymalizujących sprzedaż n głównie w branży FMCG. Jesteśmy centrum zrzeszającym praktyków – managerów, z czego każdy z ponad 15 letnim doświadczeniem biznesowym. Możemy więc o sobie powiedzieć, że stanowimy sumę doświadczeń współpracujących ze sobą osób. Nasza wiedza i umiejętności dostarczają optymalnych rozwiązań i pożądanych efektów pracy.

Wspiera kontrahentów w zakresie szkoleń, doradztwa oraz coachingów.

Zapraszamy Wszystkich, którzy szukają praktycznych narzędzi zarządzania potencjałem kompetencyjnym handlowców – i swoim własnym.